automn

digitalagency

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

digitalagency

اجاره بیلبورد

پنج شنبه بیستم 3 1400

 همانطور که از نام آن پیداست ، بیلبوردهای فضای باز در فضای باز قرار دارند. می توانید آنها را در مادرید ، والنسیا و بارسلونا پیدا کنید.برای تحقق بخشیدن به عملکرد آنها ، از تصاویر جذاب برای جلب توجه فوری مردم استفاده می شود. امروزه با استفاده از فناوری می توانیم نور ، صدا و حرکت را به این تبلیغات اضافه کنیم. هرچه پویاتر باشند جذابیت بیشتری برای مخاطبان شما دارند.


 


حال ، بیلبوردها چقدر برای انواع مشاغل موثر هستند؟ هزینه اجاره تبلیغات در فضای باز و طراحی تبلیغات چقدر است؟ دو عامل مهم باید در نظر گرفته شود. اول ، طراحی حصار. دوم ، اجاره مکانی که این آگهی در آن قرار می گیرد. با در نظر گرفتن این دو عامل می توان سودآوری این نوع کمپین بازاریابی را محاسبه کرد.


 


هزینه پیچیده تبلیغات در فضای باز

 


 دلیل اصلی اینکه تعریف قیمت یک بیلبورد دشوار است این است که عوامل مختلفی وجود دارد که هزینه نهایی را تعیین می کند. همه افراد یک چیز را می خواهند ، تا جایی که ممکن است کمترین هزینه را انجام دهند تا هرچه بیشتر درآمد کسب کنند.


 


تبلیغات در فضای باز از این نوع در صورت موثر بودن باعث رونق کسب و کار و افزایش درآمد شما خواهد شد. از طرف دیگر ، کمپین هایی که به خوبی برنامه ریزی نشده اند سود کمی برای کسب و کار به دنبال دارند. اگرچه بسیاری از این تبلیغات برای مدت کوتاهی انجام می شود ، ایده آل این است که ابتدا مخاطبی را که مخاطب آنها هستیم بشناسید تا بدانید آیا کمپین خوب فکر شده است و بنابراین کسب و کار شما ضرر ندارد.


 


به همین دلیل ، اولین سوالی که صاحب مشاغل قبل از شروع یک کار بازاریابی می پرسد ، همیشه یکسان است. هزینه اجاره بیلبورد چقدر است؟ اما رسیدن به جواب چندان ساده نیست.


 


اگرچه متغیرهای مختلفی وجود دارد که می تواند هزینه اجاره تبلیغات در فضای باز را تحت تأثیر قرار دهد ، اما به راحتی می توان 3 مورد اصلی را به یاد آورد: مکان ، دید و اصطلاح. در زیر نگاهی دقیق به این سه عامل خواهیم انداخت تا ببینید هزینه یک بیلبورد چیست. این اطلاعات بسیار مفیدی برای تجارت شما خواهد بود.


 


BluCactus - اجاره پانوراما چقدر هزینه دارد - نمونه ای از پانوراما


 


محل بیلبورد

 


BluCactus - اجاره پانوراما - شخصی که کار می کند چقدر هزینه دارد همانطور که قبلاً در وبلاگ اشاره کردیم ، قیمت حصار برای هر یک از عوامل یا عناصر اضافی آن متفاوت خواهد بود. با این حال ، معمول است که بسیاری از آژانس ها تخمین قیمت را به شما ارائه می دهند تا تصور کنید که هزینه اجاره بیلبورد چقدر است.


 


هر یک از بودجه های انتخاب تبلیغات در فضای باز برای مشاغل بسته به منطقه ای که می خواهید در آن قرار دهید هزینه متفاوتی خواهد داشت. علاوه بر این ، هزینه ها بسته به اندازه حصار و پویا یا مدرن بودن آن متفاوت خواهد بود.


 


به عنوان مثال ، اجاره حصار در ساراگوسا مانند تنریف یکسان نیست. در شهرهای بزرگ با سکنه بیشتر ، تبلیغات از دید بیشتری برخوردار هستند ، بنابراین اجاره آن گران است. بیایید اکنون در مورد عامل دید تبلیغات در فضای باز صحبت کنیم.


 


با این حال ، در اینجا هزینه تقریبی بیلبوردهای تبلیغاتی شما در اسپانیا وجود دارد:


 


هزینه اندازه

حصار کوچک 320 یورو - 950 یورو

حصار متوسط ​​1050 یورو - 16 هزار و 150 یورو

حصار بزرگ 17،250 یورو - 26،900 یورو

اهمیت قابلیت دید برای دانستن اینکه هزینه اجاره بیلبورد چقدر است

 


بیلبوردها یا بیلبوردها تکیه گاه های مسطحی هستند که بر روی آنها تبلیغات یا پوسترهای حاوی پیام کوتاه برای جلب توجه کاربران ثابت می شود. به طور خلاصه ، بیلبوردها بهترین تبلیغات در فضای باز هستند که با هزینه کمتری به بیشترین تعداد افراد می رسند.


 


مانند مکان آن ، مشاهده تبلیغات برای دانستن هزینه بسیار مهم است. به عنوان یک قانون کلی ، هرچه تابلوی تبلیغات به جاده نزدیکتر باشد ، یعنی: هرچه دید آن بیشتر باشد ، قیمت آن نیز بالاتر است. برعکس ، هرچه تابلو عقب تر باشد اجاره آن ارزان تر است یا حداقل بیشتر است.


 


طراحی های بیرونی یکی از عناصر مهم در تبلیغات تبلیغاتی است و با هدف جذب مشتری جدید انجام می شود. به همین دلیل امروزه بسیاری از سازمان ها همچنان به اجرای آن ادامه می دهند تبلیغات دیجیتال این روند است.


 


اگرچه بازاریابی دیجیتال همچنان جایگاه خود را بدست می آورد ، مهم این است که شما همچنین بدانید بیلبوردهای تبلیغاتی مانند این در بازاریابی سنتی چه مزایایی دارند:


 


آنها با بردن محصول ، مارک یا خدمات به خیابان تأثیرات زیادی ایجاد می کنند.

تبلیغات مستقیم.

این کمک می کند تا تصویر مارک در ذهن مصرف کنندگان جای گیرد.

تبلیغات در فضای باز به همه کاربرها ، از هر سن ، طبقات اجتماعی و ملیت می رسد.

می تواند به همان اندازه خلاقانه باشد که تخیل شما بخواهد.

این تمایز را در یک بازار ایجاد می کند.

تبلیغات در فضای باز را می توان با تبلیغات دیجیتال تکمیل کرد تا یک کمپین موثرتر ایجاد شود.

از نظر متعالی ، در زندگی روزمره افراد ظاهر می شود و می تواند به یک خاطره فراموش نشدنی برای آنها تبدیل شود.

آنها ساختمان یا مکانهایی را که شرکت در آن قرار دارد شناسایی می کنند.

BluCactus - اجاره پانوراما چقدر هزینه دارد - نمونه ای از پانوراما


 


از مدت زمان مبارزات انتخاباتی خود مطلع شوید

 


این یکی از عواملی است که مشتری می تواند هزینه های تبلیغات خود را کنترل کند. زمانی که یک شرکت برای نگه داشتن تبلیغات خود در یک بیلبورد خاص مذاکره می کند ، بستگی به توصیه هایی دارد که یک آژانس برای موثر واقع شدن تبلیغات خود ارائه می دهد.


 


با این حال ، همانطور که قبلاً گفتیم ، مکان و نمای بیلبورد ثابت است ، اما تبلیغ کننده بر مدت زمان کمپین کنترل کامل دارد. و مهم است که بدانید هرچه مدت یک کمپین طولانی تر باشد ، هر ماه هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.


 


دقیقا چطوری کار می کند؟ بیایید بگوییم کسب و کار شما مکان مناسبی را برای ارسال جدیدترین و بهترین بیلبورد خود پیدا کرده است. بر اساس عوامل دیگر ، معمولاً ماهانه مبلغ مشخصی هزینه می کند تا تبلیغ شما در سایت انجام شود. با این حال ، اگر آگهی را به مدت 12 ماه اجرا کنید ، ممکن است اجاره آن 25٪ هزینه کمتری داشته باشد. این تفاوت قیمت ها از یک بیلبورد به تابلوی دیگر تغییر می کند. حتی در این صورت ، هنگامی که می دانید هزینه تبلیغات خارجی چیست ، باید عاملی را در نظر گرفت.


 


اجرای یک کمپین طولانی مدت معمولاً به همان اندازه که برای صاحب حصار مفید است برای غرفه دار سودمند است.


برای کسب و کار تبلیغات ، کمپین های طولانی مدت به معنای قرار گرفتن در معرض بیشتر است که منجر به ماندگاری بیشتر برند در ذهن مصرف کنندگان می شود. این مربوط به انجام کار مناسب برای تجارت شما و استفاده حداکثری از هزینه های صرف شده برای تبلیغات است.


 


به یاد داشته باشید که هرچه مدت زمان تبلیغات شما در یک تابلوی تبلیغاتی خاص بیشتر باشد ، فرصت بیشتری برای شناساندن شما خواهد داشت. همچنین می توانید تبلیغات در فضای باز خود را به مرجعی برای همه افرادی که از منطقه شما عبور می کنند تبدیل کنید.


 


BluCactus - اجاره پانوراما چقدر هزینه دارد - نمونه ای از پانوراما


 


 میزان بازگشت سرمایه و مدت زمان تبلیغات شما

 


BluCactus - محتوای همیشه سبز چیست؟ - اطلاعات مهم به خوبی شناخته شده است که تمام مبارزات تبلیغاتی با هدف جذب مشتری جدید ، شناخته شدن خود در بازار و افزایش درآمد شما انجام می شود. با این حال ، اگر می خواهیم به این مهم دست پیدا کنیم ، باید برنامه ای را برای بهره مندی بیشتر از کمپین تبلیغاتی خود تنظیم کنیم.


 


برخی از مهمترین عناصر در برنامه ریزی ما برای اجاره حصار پانوراما ، تعیین بودجه و مدت زمان تبلیغات است. بودجه ای کاملاً فکر شده برای همه تبلیغات ، از طراحی گرفته تا اجاره پانوراما ، چیزی است که به ما امکان می دهد بازده خوبی از سرمایه گذاری یا بازگشت سرمایه داشته باشیم که هنگام طبقه بندی موفقیت آمیز یا غیرمجاز بودن این مهم ، مهم است. در همین حال ، مدت زمان تبلیغات بسته به هدف کمپین متفاوت خواهد بود ، خواه تبلیغ یک برند ، محصول جدید باشد یا اینکه خود را برای عموم مردم معرفی کند.


 


عوامل دیگری که باید در نظر گرفته شود

 


BluCactus - فروشگاه حیوانات خانگی - اطلاعات مهم همچنین باید در مورد اینکه اجاره تبلیغات پانوراما شامل بوم است یا بوم محل طراحی شما ، فکر کنید. در صورت وجود تارپ ، ممکن است هزینه حصار افزایش یابد. اگر ارائه دهنده خدمات شما می تواند برای محافظت در برابر طوفان و شرایط دیگری که می تواند به تبلیغ شما آسیب برساند ، بیمه ای به شما پیشنهاد دهد ، شاید مهم باشد که این ارزش افزوده را برای تبلیغ خود در نظر بگیرید. وقتی بیمه در آن گنجانده شده باشد ، ممکن است در ابتدا گران تر باشد اما از این طریق امنیت بیشتری دارید که تبلیغات شما ایمن است و اتفاقی برای آن نخواهد افتاد.


 


مهمترین نکته برای مشتری این است که یک شرکت یا شرکت دیگر را انتخاب نکند زیرا آنها کمترین هزینه را از بقیه دارند. به یاد داشته باشید که این تبلیغ باعث برجستگی شما در مکانی می شود که می خواهید قرار دهید و هر یک از عناصر کسب و کار شما را به بهترین بازده سرمایه شما می رساند و از تصویر خوبی در مقابل مشتریان بالقوه شما برخوردار می شود.


 


هزینه یک بیلبورد چقدر است؟

 


BluCactus - اطلاعات مهم بیلبورد های مختلفی وجود دارد. اگر واقعاً می خواهیم تبلیغات خود را در خارج از کشور انجام دهیم ، باید عوامل مختلفی را در نظر بگیریم


(0) نظر
X